Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,80 zł , zmiana od tamtej pory: -42,08%

Re: to............................................................koniec

Zgłoś do moderatora
To co ja pisze to są fakty,a naganiacze kółkowicze tworzą bajki.
Skończyło się paliwo o "wielkiej" umowie z AirBoss,to teraz kółkowicze grzeją Walmart.

Ludzie,nie ma żadnej umowy z Walmartem,tylko podmiot któremu Mercator sprzedaje rękawice,współpracuje i wstawia rękawice Mercatora do Walmarta.Dużej kasy z tego nie będzie,dlaczego? bo pośrednicy muszą zarobić,czyli Mercator sprzedaje pośrednikowi,a pośrednik zarabia bo sprzedaje Walmartowi,czyli muszą zarobić trzy człony.Mercator,pośrednik i Walmart.

Przestańcie grzać temat Walmarta ,bo tylko się ośmieszacie.

Gdyby była umowa z Walmartem,to już dawno prezes dałby ESPI.Cena urosłaby na 170 czy 200 zł i poszłoby drugie ABB,bo to taki typ człowieka.Niby "nie zna się na giełdzie",a sprytnie sprzedaje papier.Najpierw w ABB po 400 zł,później w skupie po 500.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -1,10% 59,54 2022-08-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.