To był mój najlepszy do tej pory ruch na CFG, który pozwolił mi odrobić praktycznie wszystkie straty. Zapakowałem na maksa w okolicy 8 zł. W tym wziąłem polowe z otwarcia na którym było historyczne minimum po 7 z groszami. Jestem pewien, ze CFG da porządnie zarobic jeszcze nie raz i nie dwa.