cześć Hakowy - nie pamiętamy się, ale może zmieniałeś nicka? Staram się mniej więcej ogarniać co się tutaj pisze, choć poziom jest coraz gorszy :/ Najpierw Muadib, potem Adameczek, a teraz Jaromir... "Szanuj Adameczka swego bo dostaniesz gorszego" jak mądrze ktoś tu napisał