Nie kojarzymy się bo nie udzielałem się do tej pory na forum. Jestem raczej z tych co weszli przed premierą i teraz siedzą przyglądając się po cichu z boku i uśredniając powoli. Ale od roku czytam większość wpisów głównie tych merytorycznych na "za" i "przeciw" i spokojnie czekam na rozwój sytuacji. Generalnie odczucia mam bardziej ze wskazaniem na "plus" biorąc pod uwagę, że nie zwinęli interesu i dłubią nowe projekty. Martwi mnie tylko przymusowe rozłożenie inwestycji na dużo dłuższy okres niż zakładałem ale co zrobić :)