Dnia 2019-09-20 o godz. 06:41 ~Kajtek napisał(a):
> No to witamy!! Ale nie daje mi to spokoju... to tak jak widzisz kogoś na ulicy i meczy cię skąd go znasz. A może forum Parkietu? Stockwatch?
Parkiet i Stockwatch z cala pewnością, nie.
Kolega od garażu był bliżej ;-)
Dzieki za przywitanie, zobaczymy co tu czas przyniesie. pzdr