Tak może być. Tylko po co? Ja rozumiem że to spółka akcyjną a nie sp. z o.o. i musieli nas poinformować bo by się KNF im do tylka dobrał, ale skoro SE nie wpłaciło kasy to powinno choćby maila wysłać: "nie dostaliście kasy bo gra się nie zwrocila". A tu wygląda jakby od SE żadnego odzewu nie było. No i mogliby napisać ile mniej więcej brakuje sprzedanych kopii do wyrobienia tantiem. Przecież będą dalej współpracować nad dlc, i to może niejednym. Kolejna gra też od SE będzie, więc nie do końca rozumiem... Ale to Japonia, tam jest inna mentalność, kultura i ogólnie inny świat. Może to to.