Myślę że moja opinia nikogo nie obchodzi ale mam prawo do jej wyrażenia, myślę też że Ty możesz mieć inna więc jeśli masz jakieś ciekawe przemyślenia to podziel się nim z użytkownikami forum. Ja chętnie przeczytam nawet jeśli są to rzeczy z którymi nie muszę się zgadzać, nie potrzeba tu personalnych przepychanek.