Fakt, to jedno z najbardziej kuriozalnych ESPI, jakie widziałem od miesięcy, a przecież gramy na bananie :D Komunikat typu: nie dostaliśmy kasy od naszych zleceniodawców, nie wiemy dlaczego, nie mamy żadnych twardych gwarancji kontraktowych, które pozwalałyby nam domagać się wyjaśnień, "być może" to z tego a tego powodu - ale nie wiemy, bo jesteśmy jak dzieci we mgle, "wierzymy", że otrzymamy tantiemy jeszcze w tym roku - prosimy, drogi Square Enix, co łaska! Ta spółka się na wierze opiera i liczy na datki? Może to kościół?