jak przebijemy widly to nawet sklonil bym sie do wywrozenia zamkniecie na 4,50/4,60 ale kto to wie nie chwalmy dnia przed zachodem slonca jesli nawet bedzie zamkniecie na minusie maly to tylko znaczy ze papier jest w dobry rekachi w najblizszym czasie nas tylko czekaja wzrosty