pisalem nie raz na koncu swych wypowiedzi juz po infie i na drugi dzien
ile obstawiam na wtorek i ze bede podtrzymywal to co napisalem a jesli jestes taki skrupulatny i czepiasz sie ze nie pisalem "100 razy " to badz taki sam w swoich wypowiedziach
przypomne Ci cos po infie "krzyczales" o 2 zl w wtorek,
pozniej pisales ze 2 zl do konca tygodnia
teraz ze na -30 a zamkniecie -20 to troszke sie mijasz z Tym co na poczatku pisales w odniesieniu do ceny aktalnej 4,42 zl trzymaj sie choc jednej wersji :)