Jutro się przyznam do błędu jak nie będzie na zamknięciu tfone - 20% lub więcej.Napisz ile jutro bedzie w/g Ciebie, bo od wczoraj tego nie usłyszałem, a ja trąbie o swoim caly czas.Zobaczymy kto będzie miał rację.Jak sie pomylę to znikam z tego forum.Takie obitnice skałaDAM OD GRUDNIA UB.ROKU, ALE JAK DĄTOD NAWET W CZASIE 3 WIEDZM POTRAFILEM PRZEWIDZIEC WIG 20,KTO WIE O TYM TO WIE.