Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: testowanie polski Zeitgeist: Addendum

Zgłoś do moderatora
Widzę że nikogo temat za bardzo nie intresuje, ale może dlatego, że nie do końca wiadomo o czym mowa. Zeitgeist to nazwa filmu dokumentalnego, a właściwie 3 filmów które powstawały mniej wiecej rok po roku. Pomysłodawca filmu mówi o systemach żądzących naszym spoleczeństwem, oczywiście glównie w odniesieniu do Stanów Zjednoczonych. Mowa o systemach bankowych, systemie monetarnym o tym jak za pomoca tych narzędzi nasze społeczeństwo jest manipulowane a tylko wybrana grupa ludzi czerpie z tego zyski od wielu wielu lat czyli np. od powstania pierwszego banku centralnego. Zadaliście sobie kiedyś pytanie kto założyl pierwszy bank centralny i w jakim celu. Jaka była jego historia i konsekwencje. Ten film odpowie na takie pytania, ale bedzie to z pewnością odpowiedz dośc szokujacą dla wielu z Was. Jednak jak się nad tym zastanowić głębiej to wszystko układa się w spójną całość i jest logiczne.

Ja osobiście widziałem wszystkie 3 filmy "Zeitgeist" i nie żałuję tych 6 godzin jakie na to poświęciłem. Zapewniam Was że po obejrzeniu 10 min. pierwszego odcinka będziecie chcieli więcej i się wciągniecie na maxa. Jeden warunek... musicie to oglądać w skupieniu bo szybko można sie pogubić jeżeli nie będziecie uważni. Film poszerza horyzonty myślowe i sposób postrzegania wszystkiego co nas otacza dookoła tzn, religii, polityki, mediów, zasad jakimi jesteśmy karmieni przez całe zycie przez te instytucje. Gorąco polecam!!! Nie pożałujecie:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SWIECIE 0,14% 71,00 2012-05-11 17:30:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.