Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,23 zł , zmiana od tamtej pory: 14,89%

Re: Teraz widać jak na dłoni

Zgłoś do moderatora
Zostało już tylko 13 dni do wykupienia obligacji za > 27 mln złotych, a potem jeszcze trzeba będzie wykupić pozostałe obligacje. Trzeba będzie, ale pieniędzy w kasie nie ma, a w każdym razie nic o tym nie wiemy. Co zrobią obligatariusze, gdy nie zobaczą pieniędzy na rachunkach? Pójdą do sądu i wygrają. A potem już tylko komornik, sami wiecie...
Taka jest moja spekulacja.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 3,40% 4,86 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.