Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,34 zł , zmiana od tamtej pory: 11,98%

Re: Teraz widać jak na dłoni

Zgłoś do moderatora
Prezes z kumplami bronią kursu?:
Ja tego nie wiem, a jeśli tak, to idzie im bardzo słabo, a ci, którzy liczą, że przy tej okazji pojawi się większy wolumen obrotów i wzrost kursu, mylą się.:) Dlaczego podejrzewam, że kursu bronią członkowie zarządu? Oczywiście nie wprost oni, ale za pomocą słupów, FIZów etc. Dlatego, że wcześniej zastawili 2 mln akcji w zamian otrzymali gotówkę (?) i musza pilnować wartości zastawu, w innym wypadku wartość zabezpieczenia spadnie i konsekwencje są wiadome.
Przypomnę, że od miesięcy piszę, że BBI czeka los Warimpexu: mikro wolumeny obrotów i kurs w piwnicy. Ten scenariusz sprawdza się, ponieważ wolumeny obrotów spadły wielokrotnie w relacji do wolumenów z czasów, gdy akcje były zbierane przy cenach 3-5 złotych. Teraz mamy kurs powyżej 5 złotych i chętnych na kupno akcji nie ma zbyt wielu, a ci, którzy akcje kupują, to prawdopodobnie członkowie zarządu za pośrednictwem słupów. Co to oznacza? Dlaczego rynek nie interesuje się akcjami BBI? Nie interesuje się, ponieważ tu nikt nigdy (prawdopodobnie) pieniędzy nie zobaczy, nikt poza członkami zarządu i obligatariuszami. I dlatego nie ma nadziei na wzorsty.
Taka jest moja spekulacja.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 3,40% 4,86 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.