Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: -47,83%

Re: teraz kurs w dol

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-05 o godz. 04:50 ~3-60SuperCena napisał(a):
> tak samo bylo na Radpolu jak oglosili kiedy kurs byl kolo 2zl a oni dawali cos troche nizej, kurs lupna z 10-15% w dol do ceny mniej wiecej wezwania, potem troszke odbil ale do konca zapisow sie nie zmienial, pozniej troche pojechal jeszcze do gory ale to tylko dlatego ze dobry sentyment na GPW byl przez kolejne 2 mce (grudzien-styczen).
>
> tu bedzie podobnie, czuje ze moze to spasc na ok 2zl i tu sie bedzie bujac a jezeli sentyment na GPW sie zmieni (co ma chyba juz miejsce) to po koncu wezwania moze nawet spasc ponizej 1.90zl.
>
> 3.60 na dzis dzien to super cena.

podtrzymujesz wypowiedź?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -1,64% 3,00 2021-10-20 14:45:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.