Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,75 zł , zmiana od tamtej pory: -47,83%

Re: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-04 o godz. 21:30 ~wer napisał(a):
> Przeczytałem rano o wezwaniu po ok.2 zł, więc momentalnie wywaliłem po 3.6 z radością, że zdążyłem. Potem radość mi minęła i teraz nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Kto i dlaczego kupował takie ilości tych akcji po takiej cenie. Czy jutro powinienem to odkupić, czy zapomnieć?

PO cenie 1,92 akcje były nie do kupienia na rynku. JC zbadał grunt i ogłosił wezwanie po umówionej cenie.
Inwestorzy, którzy mu te akcje sprzedali mieli małe lub zerowe szanse na wyjście z tej inwestycji po 1,92, a on im to umożliwił.
Rynek natychmiast zaxzał dyskontować przyszły rozwój biznesu , a teraz po informacji o finalizacji transakcji nabycia akcji wzrosty maja szansę na przyspieszenie pod to co nowe...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,00% 3,00 2021-10-25 14:44:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.