tez sie zastanawiam. Ale jest pewnei tak jak mowilem,wywalają i wywalac będą Ci co liczyli na szybki duuzy zysk. Przeczytałem raport i uwazam ze musi byc duzo wiekszy zysk z tych telefonów. To nie jest bateryjka za 4zł.
Ja czekam cnajmniej na wyniki kolejnego kwartalu. I czekam az w media Markti Saturnie beda leżeć ich telefony.
Kto chce sprzedać ten sprzeda ich decyzja i z tym się licze.