Byly juz inne nieduze spolki zdolowane kilkakrotnie przejsciowymi problemami, ktore potem byly wyciagane systematycznie na wk. My tez tu mamy "maszyniste" ktory moze te ciuchcie pokierowac na polnoc; teraz opor powinien byc mniejszy. Wszystko zalezy czy Sawicki tego chce, a jesli chce to nie bedzie z tym problemu.