a ja pomalu trace nadzieje. Mam jeszcze sporo MMPL - i tam podobnie, jest zysk i kurs ww dol. Ale tam przynajmniej duze pakiety kto lykal przed wynikami wiec jest nadzieja - a tu kiepsko z obrotem. Ale potrzymam jeszcze troche - w nadziei na jakies niespodziewane info ;)