Obecne sprzedają Ci co liczyli na 50% zysku w tydzień a takim dziekujemy. cierpliwość popłaci. A cwaniaki niech idą gdzie indziej.
Każdy ma inne cele. Zakładam ze jeszcze takich cwaniaków bedzie więcej przez najbliższy tydzień. Dokupie taniej.
Ja wierze w tą firmę do czasu az minie szał na telefony.
Wyniki będą coraz lepsze- duzo lepsze. Wiadomo mozna wyskozyc i wskoczyc za kolejny kwartał. ja poczekam