Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,35 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Tak to widzę

Zgłoś do moderatora

> To akurat jest oczywiste. Co miałaby ta fabryka produkować? Ogniwa są nadal nietrwałe i niesprzedawalne, więc jak się zorientowali że padli ofiarą oszustwa, przerwali dosyp kasy, zapewne dawali dodatkowe terminy na dostarczenie technologii, co oczywiście nie następowało itd. Jak powtarzasz bajki Olgi o przymusowym zadłużeniu, zastanów się czy to się trzyma jakiejś logiki.

Skąd masz informacje, że ogniwa są nietrwałe i niesprzedawalne? Cenówki z tego co widać mogą być niesprzedawalne, bo nie ma zainteresowania ze strony tych co testowali w PL ale HIS obecnie namówił Lawsona w Azji do testowania, więc temat cenówek może nadal być otwarty. Jak chodzi o ogniwa to wiem, że te o dużych rozmiarach były nadal kiepskiej jakości i wymagały jeszcze sporo badań, natomiast ogniwa o małych rozmiarach jakoś nieźle muszą działać, bo otrzymali na nie certyfikat TUV, więc jest to potwierdzenie poziomu jakości. Wg mojej wiedzy to te małe ogniwa chcieli produkować w tej fabryce. A same ogniwa mogą być używane w różnych urządzeniach, nie tylko cenówkach, np. w dronach, co może rozważać PGZ.

"... więc jak się zorientowali że padli ofiarą oszustwa, przerwali dosyp kasy..." Jeśli CLC i DC24 zostaliby oszukani, to nie tylko odmówiliby finansowania ale także zawiadomili policję i prokuraturę, natomiast oszuści z Saule powinni dać nogę z kasą i być poszukiwani listami gończymi przez Interpol. Natomiast ten kto zawiadamia prokuraturę o działaniu na szkodę spółki to Olga lamentująca do mediów i wszędzie naokoło, gdzie tylko może, a CLC i DC24 chcą przez nakaz sądowy zamknąć Oldze usta. Jak to się ma do Twojej logiki?

"Jak powtarzasz bajki Olgi o przymusowym zadłużeniu, zastanów się czy to się trzyma jakiejś logiki" - Jeżeli intencją CLC i DC24 było przejęcie Saule nie w celu rozwoju firmy lecz doprowadzenia do bankructwa i odsprzedania IP zainteresowanym inkasując całą otrzymaną kwotę, z pominięciem założycieli Saule i pozostałych akcjonariuszy, dzięki wcześniej stworzeniu sobie pozycji uprzywilejowanych akcjonariuszy ze specjalnym prawem głosu, to oczywiście, że wersja Olgi trzyma się logiki. Zapewne też "przypadkowo" cała sprawa z wezwaniem do spłaty długów wobec DC24 i CLC wybuchła, gdy CLC pokazał w sprawozdaniu wielomilionowe negatywne kapitały własne ;) Czego nie rozumiesz?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SAULETECH 0,00% 1,35 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.