Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,72 zł , zmiana od tamtej pory: -53,18%

Re: Tak na szybko podsumowując to powiedziałbym, że:

Zgłoś do moderatora
W dłuższej perspektywie tak. Natomiast jutro myślę, że szybkie ręce mogą sporo wysypać ale jak wysypią to już nie wrócą. Jeżeli ktoś miał oczekiwania nierealistyczne to pewnie, że powie, że raport słaby. Ja mówiłem zysk 0,5 do 1,0 mln to będzie bardzo dobrze więc jak jest 400 k zysku netto to nie ma co narzekać. Tylko nie wiem dlaczego jak jest ponad 1,4 mln zysku brutto to podatku jest na bańkę. Jakby było 400-450 k podatku to bym powiedział, że normalnie. Przy 600 k, że trochę dużo. Ale bańska podatku? Podatki odroczone aż tyle nie dorzucają przecież, patrzyłem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -1,34% 2,21 2023-06-05 10:56:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.