Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,72 zł , zmiana od tamtej pory: -50,74%

Re: Tak na szybko podsumowując to powiedziałbym, że:

Zgłoś do moderatora
Jak przeczytasz moje wcześniejsze wpisy, nawet z dzisiaj, to z pewnością zobaczysz jakie miałem oczekiwania. I wyraźnie pisałem, że jak będzie 0,5-1 mln zysku to będzie bardzo dobrze a jak 1,5-2 to rewelacja. Więc jak dla mnie, tj. w stosunku do moich oczekiwań, to jest prawie bardzo dobrze a "prawie" bo ta efektywna stopa podatkowa jest jakaś bardzo wysoka. Oczywiście jeżeli ktoś myślał, że to będzie "drugi Mercator" to jutro będzie wywalał chociaż do takiego myślenia nie było żadnych podstaw. PRT to nie jest spółka covidowa, ich core business to nie są maseczki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR 2,42% 2,33 2023-06-09 16:45:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.