Szeroki jest na plusie r/r, a ten śmieciuch -70%........więc bez komentarza.
Też tak kiedyś myślałem, że jak szeroki ruszy do góry to i ads też, niestety, najpierw stał w miejscu,a potem tylko gorzej.
Nie wiem co się w tej spółce dzieje, że aż tak upadło.