Takich bredni na innych watkach jednak nie uswiadczysz.
Szczepionka za darmo! Setki najlepiej oplacanych naukowcow ludzi zapychaja za ogromne pieniadze ( ich studia kosztowaly tez setki tysiecy) itd.itp. a ten oczekuje szczepionki bez patentu i za fricko.Przy dziennych miliardowych stratach przemyslu zaplacenie paru miliardow za szczepionke nie jest problemem.Ale juz wpasc na pomysl ,ze to jakas manufaktura z pl. bedzie produkowac ,moze tylko leszcz wiszacy na haku i czerpiacy wiedze z prasy rewolwerowej. Synek czy ty masz pojecie co to jest chocby RNA?
Jezeli produkcja trwa kilka tygodni i jest taka prosta kupuj synek juz kaneczki ,pare rurek i rozpalaj ognisko.Dosyp cukru i wody ,drozdze i szczepionka gotowa