Dnia 2020-04-09 o godz. 12:09 verasco napisał(a):
> już ci raz pisałem, że giełda nie jest dla ciebie... jak oddałeś w dołku to masz problem... poprzez te swoje wypociny nie jesteś w stanie zbić kursu...
HA HA HA
rozśmieszyłeś mnie, dzieciaku :)
P.S. Nigdy nie sprzedawaj akcji, bo przecież ktoś to od Ciebie kupi - straszne, prawda ? :)