Dnia 2020-04-06 o godz. 08:25 ~Adam napisał(a):
> Jesteś GENIALNY, zauważyłeś, że jak ktoś sprzedaje, to ktoś to kupuje
> >
> > GRATULUJE :)
jak ktoś potrafi analizować to wie o co chodzi... chłopie skończ spamować... zajmij się czymś efektywnym... szyj maseczki? giełda nie jest dla ciebie