Dnia 2020-04-09 o godz. 10:26 verasco napisał(a):
> i ktoś te akcje kupił i pewnie na tym zarobi, dziś też akcje są kupowane i sprzedawane... na wyższym poziomie!!! ... skończ już z tym spamem
Niesamowite - znowu odkryłeś, że jak ktoś sprzedaje, to ktoś kupuje
Skończ już z tymi "mądrościami" a jak nie rozumiesz podstawowych rzeczy, to się dokształć