Może liczyli na więcej ? A jak zobaczyli że ulica słabo bierze to oddali bo wychodzi na to że muszą sypać. Nie wiem czy to gnv kasy brakuje(raczej nie) czy t2p(raczej tak) ale zdaję się że kasa ze sprzedaży akcji to czyjeś źródełko gotówki które finansujecie. Pytanie: czy warto? Jakiś tam % szansy może jest ale obraz spółki jako całości mów i jasno jak jest.