Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,31 zł , zmiana od tamtej pory: -11,02%

Re: Synthaverse zamarło

Zgłoś do moderatora
Wystawione akcje nie znikają przed godzinę.
Nowości? Cały czas czekamy na "mamy lek, mamy inwestora, mamy CBR, mamy fabrykę, mamy molekułę". Nie trzeba więcej nowości.
Nowe umowy? Aktualnie stan realizacji "mamy umowy", które wygasną w 2025 roku wynosi zero. Zatem w jakim celu nowe umowy, skoro nie udaje się wywiązać z dotychczasowych?

Przekaż prezesowi, że nie uda się nagonić na zakup akcji i został z trefnym papierem, który ciągle sobie przyznaje w programie motywacyjnym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE -2,63% 3,89 2026-01-30 14:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.