mam te akcje od kilku lat.Gdybym chciał je teraz sprzedać byłbym pare tysiaków w plecy.Niby spółka sie rozwija, przejmuje kolejne firmy, podpisuje nowe kontrakty a kurs poleciał w dół jak szalony- może jak jeszcze kilka lat potrzymam to wyjde na zero :-p hehe. Miało być tak pięknie- analitycy obiecywali 7,40 a wyszło jak zwykle :-( POZDRAWIAM