Wydawaloby sie ze spolka ma dobre wyniki , rozwija sie i powieksza , ale na razie niestety nie ma to przelozenia na kurs . Czym jest to spowodowane ? Po czesci zapewne malym elektoratem ktory przy niewielkich obrotach reagujac nerwowo powoduje obnizanie ceny . Poza tym z punktu analizy fundamentalnej jest chyba calkiem niezle .