BUHAHA twoja bezczelność wykracza daleko poza zwykłe ramy niedojdo emocjonalna.Ubierales ludzi swoimi prostackimi postami przez pół roku powyżej złotówki pisząc ze stoickim spokojem o projektach a teraz masz czelność zabierać głos. Ale ludzie rozum swoj mają i wiedzą że teraz papiera się nie oddaje pod wpisy z nierejestrowanych kart angielskich i omanowskich.Tak jak ten z rana co to popytal i opisał z angielskiej karty.He he.Pozdrawiam cię serdecznie.