Spokojnie trwa akumulacja. Na obecnych poziomach zostało jeszcze sporo akcji do kupienia. Jak spadną obroty ( wg moich szacunków za 2,5 -3 tygodni) to pójdzie parę szczebli do góry i znów akumulacja. Nikt nie chce przepłacać. No chyba że wyniki znów wyrwa z butów to i kupujący będą konkurować o tanie akcje.