Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Naprawdę nie rozumiem, jak w kraju niby PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI odbywają się takie machloje, raporty finansowe bez żadnej hierarchii terminowej. Sztucznie napompowane wiadomości, ciekawe ile było w nich prawdy!! te całe przejęcia i nowe kontakty itp. Ile z tego wszystkiego się spełniło jestem ciekaw. Kto na to wszystko pozwala? Kto weryfikuje takie wiadomości? To co się dzieje tutaj to jedno wielkie KŁAMSTWO i OBŁUDA. Państwo działa na rzecz obywatela tak? Tak nam się wmawia,a później realia są obrócone 360 stopni i zostajemy z problemem a ktoś się wzbogaca na naszej krzywdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHEMOS -2,94% 0,33 2018-04-30 16:48:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.