No właśnie tu się wałkuje każdy temat codziennie ten sam jakby ludzie mieli skleroze. A że Kostek wyprowadzi firme, a że urośnie do 10,50 zł, a że raport będzie super. No już dzisiaj stwierdzenie, że nie podbijają kursu bo jakby podbili to może oznaczać zły raport i podbitka pod wywalanie. A jak się okaże, że nie zbierają bo w raporcie niczego szczególnego nie będzie i runie to wszystko na niższe poziomy? Też wisze na haku ale takie perfidne naganianie na wzrosty lub spadki to już przesada a tym bardziej, że muaddibb i inni, pewnie ty też tokio, myślisz i piszesz jak chcesz żeby to wyglądało. I co prezes Kostek cudotwórca? Złapałem z kilkoma osobami kontakt, które pracowały nad PD i wiem, że mieli umowe do konkretnej daty, umowa wygasała i koniec. Moim zdaniem nie było jakiejś super, zgranej ekipy tylko każdy miał przydzielone zadania. Po skończeniu do widzenia, dziękujemy Pani/Panu za współpracę, o to wypłata. Z drugiej strony patrząc to ktoś na tej panice zarobi, takie sytuacje się wykorzystuje do końca. Nie wierze już w jakieś fundy i to że gruby czy prezes któryś tam z kolei, który będzie, zbiera akcje bo on właśnie chce uratować spółkę, a jak zbierze tone akcji to mu ludzie zaufają i bedą razem z nim ładować do wora. Czuje, że zostaniemy wycyckani z pieniędzy. Nikt ci nie pomoże, bo giełda obarczona jest ryzykiem i sami się na to piszemy. Kółeczka nas czekają, info-podbitka-wywalanie-info podbitka-wywalanie. Oby podbitka wyżej żeby poczuć grunt pod stopami i zejść z haczyka.