Obecnie rządzi tu Prezes i PLW. Prezes nawet zasiada w RN. Czego ci więcej trzeba? Tyle razy było to tu wałkowane... Jednego dnia ma być od razu 30 czy co? Ty naprawdę jesteś taki spanikowany czy to celowy troling? Sam tu siedzę na haku (i wcale nie jestem z tego zadowolony) ale teraz jestem spokojny o losy CFG. Właśnie dzięki Prezesowi na pokładzie.