Ale tu fundu żadnego nie ma kilka osób spanikowanych ogólnym spadkiem blizzarda i ea. Ogląda rynek US od dłuższego czasu. Dzisiaj jeszcze zobaczycie lagę w górę w US i dzięki temu u nas dzidę w górę. Raport oczywiście zdecyduje. Dzisiaj wolumen dupny jest. Widać nikt nie chce sprzedawać a to dobrze. Obronimy 9.40-9.60 i będzie dobrze. Mocne wybicie w US powinno nam dać paliwa (całe gamedev będzie zielone i duży wolumen więc wskok na 10.30-10.5 możliwy). Potem decyzja raport czy 12zł czy 9.75-10zł. Tak czy siak w lutym będzie 13-20zł (rozstrzał duży bo dużo inf będzie i od nich zależeć będzie wygląd świeczek)