Na softblue wiszę ale porównywanie tych dwóch spółek to ciężki temat. Inna branża, inni założyciele i charakterystyka akcjonariatu. Ale skoro chcesz to porównaj zatrudnienie z ostatnich 2 lat, przychody spółek itp. Ja przynajmniej wiszę na czymś co realnie istnieje.
A co ma moje wiszenie na sbl do mojej opinii na temat t2p? Nic