Powiedz nam powszechnie panujący i zagadkowe zniewolony dlaczegoz tak się meczysz na tej spolce i oswiec nasze ciemne umysły... Oswiec nas przesmutny "inwestorze" dlaczegoz nie opuscisz pokładu łajby, która kursu nie ma, czyż to nie głupota? Wiedzieć, że statek się rozbija, a na niego wsiadac? :) a może robisz to tak jak src, żeby obniżyć cenę biletów na ten statek? :)