Dlaczego kupowaliscie?! Przecież pisali wyraźnie, że macie nie kupowac bo tak wam doradzaja! Bo to nic nie warte i tego wzrostu nie było, wmowiliscie go sobie!! A poza tym to musicie kupować plg bo tam wartość księgowa jest wyższa i tak src dodadza, tam się jest zawsze na plusie, sami go zapytajcie