Dnia 2019-09-30 o godz. 22:06 ~src napisał(a):
> Mam nadzieję że ta duma ciągle Cię rozpiera. Albo ta chwila triumfu pod kolejne super info to tymczasowe znieczulenie wbitego haka który znów pewnie uwiera
a co z twoim hakiem src na softblue;))czemu tam nie piszesz o haku;))coz za slownictwo jedyny teks to kosinski ktorego juz dawno nie ma w akcjonariacie miez sily na zamiary tu pisac o hakach na termo a samemu wisiec na sodtblue