TAK uwazam ze jest co sprzedawac po danych o popularnosci gry jakie prezentuje GGalamatic, oczywiście kokosow z tego nie bedzie ale jakas symboliczna kwota plus udział zyskach z gry. Oczywiscie tytul musi trafic w kompetentne rece bo inaczej niz tego nie bedzie. Jesli dobrze pamietam prawa do Model Buildera zostaly sprzedane za kilkaset tysiecy pln albo milion ? a dokladnie wycenione na tyle i skomensowane za dlugi wobec wydawcy. Warto rzucic okiem w raporty archiwalne. A jak wiadomo Model Builder to byla gra ultra niszowa.
Tak w raporcie nic nowego nie ma poza tym ze zrobiono porzadek w dokumentach.
Emisji po nominale raczej nie bedzie bo w raporcie nie okreslono celu a kwota zebrana byla mi niska.