Uważasz, że jest co odsprzedawać? Ja myślę, że poziom zaawansowania jest na poziomie ~ 0-1 %.
A schodząc na ziemię teraz spodziewam się w każdej chwili dopuszczenia do obrotu ponad 4 mln akcji po 0,10 PLN i jakiejś podaży, która obniży kurs. Wg mnie obniży ponieważ nic naprawdę budującego nie przeczytaliśmy. Tak to widzę.
Gdyby teraz oznajmili emisję po cenie nominalnej, to osobiście nie byłbym zainteresowany. Oczekuję większego wysiłku i zaangażowania. Ta firma wyłudziła od ludzi wprowadzając ich w jakimś sensie w błąd potężne środki finansowe i w mojej ocenie zmarnotrawiła je w wyniku niekompetencji/bezmyślności ówczesnych zarządzających. Oczekuję, aby sprężyli swe umysły za pieniądze które kilka lat temu wyłożyłem na tą firmę by jej członkom wygodnie się żyło. Uważam, że ci ówcześni decydenci w ramach pokuty powinni oddać swoje akcje za 1 grosz, bo nie zasługują na nie, za to co nam wywinęli. Niech będą wdzięczni, że sprawa nie trafiła do prokuratury i KNF.