Forum Forex +Dodaj wątek

Re: spready

Zgłoś do moderatora
DM PKO BP ma normalnie 300 pipsow, to chyba duzo co ?
po brexicie cinkciarz.pl ustawil sobie spread na usd/pln i pokrewnych .... 30 gr ! przez pewien czas...
wszystko zalezy od sytuacji.
  • spready Autor: ~bull
  • Re: spready Autor: ~Fx_amber
  • Re: spready Autor: ~bull
  • Re: spready Autor: ~Fx_amber
  • Re: spready Autor: ~bylekto
  • Re: spready Autor: ~JP
  • BULL Autor: ~bax
  • Re: BULL Autor: ~bax
  • Re: BULL Autor: ~bull
  • Re: BULL Autor: ~bull
  • Re: BULL Autor: ~jans