TOS SOBIE WYBRAL BROKERA do sondazu
10 razy tu pisali zle o tym ze nie wyplaca kasy itd
tak jakby nie bylo wszystko w goglach napisane
http://www.money.pl/forum/ironfx-brak-wyplaty-od-4-miesiecy-t4282951.html
wystarczy napisac kto to i co to
a potem macie problem i placzecie tu na forach
ile jeszcze razy mam tu powtarzac
napisz jeden z drugim pytanie jaki jest dobry broker a potem potestuj jego spreedy