Dnia 2016-07-16 o godz. 15:53 ~Fx_amber napisał(a):
> ... ustawia sobie k 3,50 i s 4,50, bo nie ma zwykle żadnych reguł w tej materii, a klient się zgodził podpisując umowę...
Jaja se robisz z poważnych ludzi...? Kto przyszedłby albo zostałby u takiego brokera? Z takimi złodziejskimi widełkami! Ja sonduję temat, bo chcę wybrać sobie jakiegoś brokera (w oparciu o kryteria głównie rozsądnych spreadów i szybkich wypłat z zysku), ale widzę, że tu nikt nie chce się wychylić z konkretną imienną informacją, aby nie narazić się brokerowi wiedząc, że oni monitorują (albo tylko obserwują) fora, a szczególnie bankiera.