Forum Forex +Dodaj wątek

Re: spready

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-16 o godz. 18:23 ~bull napisał(a):
> Dnia 2016-07-16 o godz. 15:53 ~Fx_amber napisał(a):
>Ja sonduję temat, bo chcę wybrać sobie jakiegoś brokera (w oparciu o kryteria głównie rozsądnych spreadów i szybkich wypłat z zysku),
>
To sprawdz czy dany broker ma ustaloną wysokość spreadów, czy może to robić dowolnie. Co do tych dużych widełek to było tak np. 15.01.2015. Wrzuć w google. Nagle spready się rozszerzyły i nie moznabyło praktycznie zamknąć.

  • spready Autor: ~bull
  • Re: spready Autor: ~Fx_amber
  • Re: spready Autor: ~bull
  • Re: spready Autor: ~Fx_amber
  • Re: spready Autor: ~bylekto
  • Re: spready Autor: ~JP
  • BULL Autor: ~bax
  • Re: BULL Autor: ~bax
  • Re: BULL Autor: ~bull
  • Re: BULL Autor: ~bull
  • Re: BULL Autor: ~jans