dla mnie ta cena to okazja
ja zostaje bo obstawiam że przynajmniej jeden produkt będzie sprzedany co powinno dać więcej kasy niż obecna kapitalizacja
co nie znaczy że nie może być niżej
kazdy niech robi jak uważa
obstawiam że ktoś wysypuje pod cdr bo liczy że w krotkim terminie tam zarobi na odbiciu a potem wróci
pytanie tylko jaka cena potem będzie