jakieś śmieszne Votum, które zajmuje się doradztwem prawnym i walczy z bankami jest warte P/E 11
mój "ulubiony" LVC, ma P/E 24; kap 3,25 mld zł !
przecież XTB mógłby ich wciągnąć nosem porównując skalę zysków i gotówki
a informatycznie są pewnie na dużo wyższym poziomie